הנגריה שלנו - עבודות נגרות מתקדמות

נגר אוהב עצים? אז למה הוא מנסר אותם ותוקע בהם מסמרים?
הפריבילגיה של נגריה או נגר העוסק בתחום היא שלא שואלים אותו שאלות כאלה. גם לא שואלים אותו איפה הוא למד נגרות. רוב האנשים חושבים שבעלי מקצוע נולדו עם כלי עבודה בכיסים של המכנסיים.

מה שואלים נגר? הנה, דוגמאות

אתה יודע לעשות ארונות עם דלתות הזזה? או, תגיד לי, אתה עושה מטבחים משולבי עץ ואלומיניום?
או אני לא רוצה רהיטים שנראים כמו באיקאה - אתה יכול לעשות לי משהו לא סטנדרטי ושייראה יוקרתי?
או מה עדיף, לדעתך, שולחן נפתח או שולחן גדול ומאסיבי?
ו... חשבתי לפינה בסלון על רהיט מיוחד עם פיתוחי עץ - יש סיכוי שאתה עושה לי כזה? וכן הלאה.

אז, כן. בנגריה שלנו עושים רהיטים שלא נראים כאילו קנו אותם באיקאה. אנחנו עושים שימוש בחומרי גלם איכותיים ומשקיעים הרבה מחשבה בעיצוב ובתכנון, והרבה עבודה בגימור. תוכלו להזמין אצלנו עבודות נגרות קטנות וגדולות בהתאם לצורך ולכיס, אנו נשתדל לתת לכם מענה ופתרון לכל שאלה או בעיה שתציגו לנו.

בהיותנו מורים לנגרות, אנחנו יכולים לספר לכם שנגרות עילית מתחילה בתכנון מעולה. ככל שרמות הגימור הנדרשות גבוהות יותר, כך חשובה יותר רמת הידע הטכני והיכולת התכנונית הנדרשת מהנגר. אנחנו מציעים לכם בשפע משניהם.

נגריה מקצועית בהתאמה אישית ללקוח

אנו באילנות גבוהים בונים עבורכם מטבחים מעוצבים, רהיטים, שולחנות, כסאות וארונות בהתאמה אישית בכדי שאתם תוכלו לקבל בדיוק מה שביקשתם וברמת הגימור הגבוהה ביותר תוך הקפדה על הפרטים הקטנים. הנגריה שלנו יוצרת עבודות נגרות מעץ המותאמות אישית עבור כל לקוח בכל בית אב.

אם תמיד רציתם לחדש את הסלון, המטבח או חדרי השינה, אנו נשמח להגיע אליכם ולהכין עבורכם עיצוב מקורי וייחודי לכל חדר, סלון ומטבח בהתאמה אישית כך שתוכלו לקבל בסופו של דבר עבודת נגרות מקצועית וברמת הגימור הגבוהה ביותר.

אנו באמת אוהבים את מה שאנו עושים ולפיכך אנו גם פרפקציוניסטים. כל עבודת נגרות שלנו מתבצעת בתשומת לב רבה בכל פרויקט שהוזמן ללא קשר לרמת המורכבות שלו. אנו מוכנים להתמודד עם רמת מורכבות גבוהה ורק בכדי שהלקוח יצא מרוצה.

עבודות נגרות מתקדמות - הנגריה שלנו
עבודות נגרות מתקדמות באילנות גבוהים - הנגריה שלנו

 

עבודות נגרות בהתאמה אישית או הזמנת עיצוב מוכן מראש?

אם יצא לכם כבר להסתובב בחנויות רהיטים וכלי בית, וודאי הבנתם כי על אף המבחר הגדול והאפשרויות הבלתי מוגבלות בבחירת הפריטים הקטנים בשילוב הריהוט והעיצוב לביתכם, ישנה מגבלה אחת עיקרית: עיצוב הבית בהתאמה אישית. כאשר תבחרו בעבודות נגרות בהזמנה אישית, תוכלו לקבל את עיצוב מותאם לביתכם כמו כפפה ליד. יתרה מכך, עיצוב אישי יעזור לכם לקבל את המקסימום בתמורה להשקעה שלכם.

כמו בכל ענף, תצטרכו להגיע להחלטה של בחירה ברכישה של דגם כזה או אחר, יד ראשונה או יד שניה וכו'. החישוב המתמיד אחר יחס עלות תועלת סובב סביבנו בהחלטות היומיומיות. אם כך, מהו הערך המוסף שתוכלו לקבל באמצעות הזמנת עיצוב מותאם אישי? התשובה היא חד משמעית: בידול וייחודיות. בואו נודה בעובדות, לכולם יש מטבח וסלון, קטן או גדול אך קיים. אם תרצו לארח את חבריכם, בני משפחתכם ואורחים נוספים, כדאי לדעת שגם עבור החלל הקטן ביותר ניתן לתכנן מקומות ישיבה נוחים ובעיצוב בהתאמה אישית שיתאים פיקס לביתכם בדיוק כמו כפפה ליד.

עבודות הנגרות הינן מקצועיות וברמת הגימור הגבוהה ביותר ויבטיחו לכם הנאה למשך שנים רבות מהעבודה שהזמנתם, בין אם מדובר בעיצוב מטבח חדש, סלון וחדרי אירוח, חדרי שינה, מקלחת ושירותים.

מעוניינים לקבל פרטים נוספים על עבודותינו? צרו עמנו קשר בטלפון: 03-6730011

אילנות גבוהים לוגו