נגרות אומן - אילנות גבוהים

נגר מקצועי הוא איננו רק בעל מלאכה. נגר איכותי שעוסק ביצירת מדפים, רהיטים, ארונות או מטבחים הוא במידה רבה גם אומן ולכן חשוב להתייחס אליו גם ככזה. לכן נגרות רהיטים איכותית היא במובן מסוים תוצאה של מקצוענות ושל ידע בהפעלת כלי עבודה שונים כמו למשל מסורים ואפילו כלי ליטוש והברגה. אך בנוסף לכך גם של ראייה אסתטית רחבה. אולי תופתעו לשמוע אבל נגרות במיטבה מבוססת בעיקר על הקשבה ללקוח ועל היכולת להבין מהו הסגנון המועדף עליו ומהם הביצועים שיתאימו לצרכיו ולחלל הבית, הדירה או המטבח.

נגרות אומן
נגרות אומן

נגרות אומן מהי?

נגרות יכולה להתבצע במספר דרכים. ייצור רהיטים יכול להיות מבוסס על תהליך תעשייתי, בסגנון הסרט הנע. מנגד, תהליך אחר יכול להיות מבוסס על שימוש בטכניקות ידניות בעיקר, אשר מפיקות עבור כל לקוח ולקוח את הרהיט המתאים לו, בהתאמה אישית. נגרות זאת נקראת נגרות אומן.

נגרות האומן ידוע ביתרון המאד בולט שלה והוא ייצור על פי התאמה אישית ללקוח. בשונה מייצור תעשייתי בו מדובר בעיקר על ייצור מוזל שנעשה מחומרי גלם פחות איכותיים וברמת גימור שרחוקה מלהיות מושלמת, נגרות האומן מתאפיינת בעיקר בגימור חסר פשרות ובשימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר שקיימים. נגרי האומן מציעים ללקוחותיהם רהיטים ייחודיים והכל על פי דרישה ובהתאמה אישית.

אז מה בעצם נמצא ביכולותיהם של נגרי האומן? נגרי האומן יכולים למעשה לייצר את כל סוגי הכונניות והאצטבות, ארונות בעלי דלתות הזזה וארונות בעלי דלתות נפתחות, דלתות מיוחדות לחדרים או לכניסה, ריהוט לחצר או לגינה. הם כמובן יכולים להתקין גם, פינת אוכל לתפארת ושולחן למטבח, שולחנות מעוצבים וספסלים לגינה, פתרונות אחסון מעוצבים ועוד מגוון רחב של רהיטים מעוצבים מעץ. ניתן להזמין מהם מינים רבים ומגונים של רהיטים ואפילו להזמין חדרים שלמים במלואם כמו למשל מטבח על שלל ארונותיו, חדר שינה הכולל את השידות, המיטות והארונות שבו. ניתן הזמין אפילו ריהוט משרדי המבוסס על עץ לכל צורותיו.

למעשה אין דבר שנגרות האומן לא יכולה לייצר ולכן הביקוש אליה רק הולך וגובר עם השנים ונגרי האומן הולכים ונהיים מבוקשים יותר מיום ליום.

נגרות אומן בהתאמה אישית
נגרות אומן בהתאמה אישית

מה הופך את נגרי האומן למיוחדים כל כך?

מה שמייחד את נגרי האומן מנגרים אחרים למשל הוא היכולת לבחור את חומרי הגלם המתאימים איתם יעבדו והיכולת להתאים את חומר הגלם לרהיט אותו הם בונים. בשביל להיות נגר מקצועי צריך רגישות לפרטים הקטנים ועד לפרטים הגדולים. בנוסף לכך דרושה היכולת לבחור את חומר הגלם בהתחשב במספר גורמים בניהם תקציב, עמידות, ומטרת הרהיט. בנוסף, נגרי האומן הם בעלי יכולת תכנון גבוהה שכן מתוקף תפקידם נדרש לבצע מדידות שאמורות להיעשות בקפדנות ודייקנות במיוחד כשמדובר ברהיטים כגון ארונות, שולחנות או דלתות.

נגרות אומן מהטובים ביותר
נגרות אומן מהטובים ביותר
אילנות גבוהים לוגו