נגרות בוטיק

נגרות בוטיק - אילנות גבוהים

שמעתם וודאי על מלונות הבוטיק, כמותם אפשר למצוא במקומות שונים בעולם וגם בארץ, אבל – האם שמעתם על נגרות בוטיק? הידעתם שיש דבר כזה? נגרות בוטיק היא נגרות בהתאמה אישית, נגרות המתבססת על תכנון ועל התאמה מלאה לצרכיו של הלקוח, תוך התייחסות למכלול של פרמטרים שנלקחו בחשבון מראש. את סוג הנגרות הזה מציעות נגריות מקצועיות, העובדות עם לקוחות פרטיים לרוב, לקוחות המחפשים פריטים בודדים ואיכותיים.

התאמה מושלמת לכל צורך
פנייה לנגריה מקצועית, המציעה שירותי נגרות בוטיק, היא פתרון נהדר לכל מי שאיננו מוכן להתפשר על האיכות ומי שמחפש גם רהיטים מקוריים וייחודיים. נגריית בוטיק, כמו כל עסק המגדיר את עצמו כעסק "בוטיק", היא נגריה קטנה יותר – נגריה שהיא עסק משפחתי, או עסק שבו עובד מספר קטן של נגרים. נגריה כזו מציעה ללקוחותיה ליווי צמוד לאורך כל הדרך, משלב התכנון ועד לקבלתו של המוצר המוגמר הסופי. נגריה כזו משתמשת בחומרי גלם איכותיים מאד ועבודותיה מדויקות, ומבוצעות תוך שימת לב רבה מאד לכל פרט ופרט.

נגרות בוטיק
נגרות בוטיק

תכנון וביצוע באיכות ללא פשרות
העבודה בנגרית בוטיק מתבצעת תוך מתן תשומת לב רבה לכל הפרטים ובדיוק מרבי. הנגרים המבצעים את עבודת הנגרות במקום בוחנים את התוצאות המתקבלות ובודקים האם הן עומדות בכל התקנים הנדרשים ובכל הצרכים שהוגדרו מראש. ישנו מעקב שוטף אחר העבודות, ובמידת הצורך מתבצעים גם תיקונים או שינויים. עבודות הנגרות בנגרית בוטיק אינן מבוצעות בשיטת הסרט הנע, כפי שקורה במפעל. כל עבודה מקבלת את תשומת הלב הראויה וזוכה לזמן הנדרש לה ולחומרי הגלם המתאימים לה. העבודה מתחילה בתכנון עצמו, הנעשה יחד עם הלקוח ובעזרתו, והיא ממשיכה בביצוע עבודת הנגרות. הלקוח מעורב בכל אחד מהשלבים וזוכה ליחס מלא ולשירות מקצועי מאד.  

מקוריות וסטייל
נגרית בוטיק מציעה ללקוחותיה פתרונות רבים, המשלבים בין פונקציונאליות לסטייל. אלה יכולים להיות ארונות בגדים, כמו ארון קיר, ארון דלתות או ארון הזזה, אלה יכולים להיות מטבחים בעיצובים מגוונים ובסגנונות שונים וגם רהיטים מיוחדים מעץ מלא, רהיטים שנראים כיצירת אומנות. רהיטים המשלבים זכוכית, ברזל ואלמנטים נוספים שיחד משווים לרהיט מראה מסוג אחר, כמותו לא ניתן למצוא בחנויות הרהיטים או ברשתות הזולות. מדובר ברהיטים שהם פריטים מקוריים וחד פעמיים, פריטים המביאים לידי ביטוי פנטזיה או רעיון. מי שרוכש רהיט או פריט כלשהו בנגרית בוטיק יודע שייהנה ממוצר ברמה גבוהה, מוצר שילווה אותו תקופה ארוכה.
 

אילנות גבוהים לוגו