אילנות גבוהים - סיפורה של נגריה

אילנות גבוהים נוסדה על ידינו כדי לממש את התשוקה שלנו לעבודה בעץ. עזבנו את מערכת הביטחון וההייטק כדי לצאת לקריירה שנייה ושונה. שנינו למדנו את רזי המקצוע מחי פלח - נגר אמן שעוסק באהבה רבה במקצוע כבר חמישים שנה, וממנו נדבקנו בהתלהבות ובחיבה למקצוע. שנינו עסקנו כבר לפני שנים רבות בעבודות עץ כתחביב וכך מצאנו את עצמנו בבית הספר לנגרות. באנו ללמוד ובסופו של יום הפכנו למורים.

לאחר מספר שנים של עיסוק בנגרות ולימוד נגרות ולאחר שעיצבנו וייצרנו עשרות פרויקטים של נגרות במסגרות שונות, החלטנו להפוך את האהבה שלנו לעץ למקצוע ופתחנו את אילנות גבוהים, נגריה מקצועית ומתקדמת שמבצעת עבודות נגרות עילית ברמת גימור גבוהה.

resized_IMG_7025

עמיחי גל
עמיחי גל

עמיחי גל

אחרי שפרשתי מהארגון הביטחוני שבו שרתתי בתפקיד בכיר, לקחתי לעצמי פסק זמן והלכתי ללמוד בצורה מקצועית את מה ששנים היה עבורי תחביב: נגרות. התכנון המקורי שלי היה להשתלב בתחום הייעוץ הבטחוני, אבל חיידק הנגרות גבר עלי, ומזה מספר שנים אני עוסק אך ורק בנגרות, מעצב ומייצר רהיטים ומלמד. ראיתי כי טוב והחלטתי לפתוח נגריה משלי. מאחר והנגרות כבר מזמן אינה תחביב עבורי – בסופי השבוע אני מתפנה לתחביב החדש-ישן שלי - צלילה.

6E37AA79-4118-1CD6-9C54-2125BB542D35

יורם קרנגל

לאחר שנים רבות של עבודה כמהנדס תוכנה, החלטתי לעזוב את עולם ההייטק לטובת הנגרות, שאליה מאוד נמשכתי כבר מגיל 17 כשבניתי את הרהיט הראשון שלי. נרשמתי לקורס נגרות מקצועי, הצצתי ונפגעתי ומאז אני שם, לומד ומלמד. במשך שנים עבדתי במהלך השבוע בהייטק, אבל רק חיכיתי שיום שישי יגיע ואתפנה לעבודת הנגרות בשביל הנשמה. התמזל מזלי והצלחתי להפוך את התחביב למקצוע.

אילנות גבוהים לוגו